Lyytiläiset

Myynti

Myyjämme ovat liki päivittäin liikekannalla, joten jos asiallasi on kiire, otathan yhteyttä suoraan asiakaspalveluumme numeroon (0)20 741 5131. Sieltä saat varman vastauksen arkisin 9-17!

Aleksi Koskinen

Aleksi Koskinen

Myynti | aleksi@lyyti.fi

040 5881733

Matti Narsakka

Matti Narsakka

Myynti | matti@lyyti.fi

040 4821513

Laura Peltonen

Laura Peltonen

Myynti | laura.peltonen@lyyti.fi

050 4520343

Elina Ahonen

Elina Ahonen

Myynti | elina@lyyti.fi

Ville Talvitie

Ville Talvitie

Myynti | ville@lyyti.fi

Petri Karvinen

Petri Karvinen

Key Account Manager | petri.karvinen@lyyti.fi

Jussi Heikkonen

Jussi Heikkonen

Key Account Manager | jussi.heikkonen@lyyti.fi

Christoffer Lindroos

Christoffer Lindroos

Key Account Manager | christoffer@lyyti.fi


Asiakaspalvelu ja koulutus

Jenni Karjalainen

Jenni Karjalainen

Asiakaspalvelupäällikkö | asiakaspalvelu@lyyti.fi

FI / SV / EN / ES

Anna Kauppila

Anna Kauppila

Asiakaspalvelu | asiakaspalvelu@lyyti.fi

FI / SV / EN / DE

Jenni Hedman-Libäck

Jenni Hedman-Libäck

Asiakaspalvelu | asiakaspalvelu@lyyti.fi

FI / SV / EN

Maria Saaristo

Maria Saaristo

Koulutuspäällikkö | maria.saaristo@lyyti.fi

FI / EN

Vesa Mäkinen

Vesa Mäkinen

Asiakaspalvelu ja koulutus | asiakaspalvelu@lyyti.fi

FI / SV / EN

Antti Vaahtoranta

Antti Vaahtoranta

Koulutus ja myynti | antti.vaahtoranta@lyyti.fi

FI / EN / DE

Janina Ahola

Janina Ahola

Koulutus | janina@lyyti.fi

FI / EN

Hannes Merisaari

Hannes Merisaari

Koulutus | hannes@lyyti.fi

FI / SV / EN


Markkinointi

Tiina Kilpelänaho

Tiina Kilpelänaho

Brand Manager | tiina.kilpelanaho@lyyti.fi

Linda Lönnqvist

Linda Lönnqvist

Sisällöntuottaja | linda.lonnqvist@lyyti.fi

Juhani Siro

Juhani Siro

Kuvaus & videotuotanto | juhani@lyyti.fi


Tuotekehitys

Juho Harmaa

Juho Harmaa

Luova johtaja | juho@lyyti.fi

Toni Korpela

Toni Korpela

Tuotekehitys | toni@lyyti.fi

Tuomo Mäkelä

Tuomo Mäkelä

Tuotekehitys | tuomo@lyyti.fi

Ilmari Lahti

Ilmari Lahti

Tuotekehitys | ilmari@lyyti.fi

Wilhelm Törnroos

Wilhelm Törnroos

Tuotekehitys | wilhelm@lyyti.fi

Emmi Aaltonen

Emmi Aaltonen

Tuotekehitys | emmi.aaltonen@lyyti.fi

Tony Karlsson

Tony Karlsson

Tuotekehitys | tony@lyyti.fi


Hallinto

Petri Hollmén

Petri Hollmén

Toimitusjohtaja | petri.hollmen@lyyti.fi

040 173 7777

Rami Peltonen

Rami Peltonen

Talousjohtaja | rami.peltonen@lyyti.fi

040 172 7777

Esa-Pekka Eskelinen

Esa-Pekka Eskelinen

Business Controller | invoicing@lyyti.com

Emmi Rankonen

Emmi Rankonen

Johdon assistentti, HR | emmi.rankonen@lyyti.fi

Meille töihin?

Usein uusi lyytiläinen löytyy jo ennen kuin paikkaa edes ilmoitetaan vapaaksi. Jätä ihmeessä avoin hakemus tästä!           Avoin hakemus

 

Lyyti Oy pääkonttori

Linnankatu 13a A18
20100 Turku
Finland

Katso kartta

Helsingin sivukonttori

Fredrikinkatu 47
00120 Helsinki
Finland

Ulkomaan haarakonttorit

Lyyti Sverige

Brunnsgatan 21B, 3 tr
111 38 Stockholm
, Sverige

Lyyti France

27 Rue Pasteur
92120 Montrouge
Paris, France

Ota yhteyttä! Jätä yhteystietosi ja viestisi alla olevaan lomakkeeseen, niin asiakaspalvelumme palaa asiaan mahdollisimman pian.

Liity tuhansien tyytyväisten käyttäjien joukkoon jo tänään!

Pyydä ilmainen esittely ja keskustele asiantuntijamme kanssa Lyytin tarjoamista ratkaisuista. Esittely voidaan pitää etänä tai paikan päällä, eikä se velvoita sinua palvelun ostoon.