Lyytiläiset

Myynti

Myyjämme ovat liki päivittäin liikekannalla, joten jos asiallasi on kiire, otathan yhteyttä suoraan asiakaspalveluumme numeroon
02 48091191. Sieltä saat varman vastauksen arkisin klo 9-17!

Aleksi Koskinen

Aleksi Koskinen

Myynti | aleksi@lyyti.fi

040 5881733

Matti Narsakka

Matti Narsakka

Myynti | matti@lyyti.fi

040 4821513

Laura Peltonen

Laura Peltonen

Myynti | laura.peltonen@lyyti.fi

050 4520343

Elina Ahonen

Elina Ahonen

Myynti | elina@lyyti.fi

040 1834014

Ville Talvitie

Ville Talvitie

Myynti | ville@lyyti.fi

040 7589000

Rami Peltonen

Rami Peltonen

CSO | rami.peltonen@lyyti.fi

040 172 7777

Antti Vaahtoranta

Antti Vaahtoranta

Global Sales Manager | antti.vaahtoranta@lyyti.fi

+358 44 5494605

Jussi Heikkonen

Jussi Heikkonen

Key Account Manager | jussi.heikkonen@lyyti.fi

Christoffer Lindroos

Christoffer Lindroos

Key Account Manager | christoffer@lyyti.fi

Laura Suni

Laura Suni

Myynti | laura.suni@lyyti.com


Asiakaspalvelu ja koulutus

Jenni Karjalainen

Jenni Karjalainen

Asiakaspalvelupäällikkö | asiakaspalvelu@lyyti.fi

FI / SV / EN / ES

Anna Kauppila

Anna Kauppila

Asiakaspalvelu | asiakaspalvelu@lyyti.fi

FI / SV / EN / DE

Jenni Hedman-Libäck

Jenni Hedman-Libäck

Asiakaspalvelu | asiakaspalvelu@lyyti.fi

FI / SV / EN

Maria Saaristo

Maria Saaristo

CCO | maria.saaristo@lyyti.fi

FI / EN

Vesa Mäkinen

Vesa Mäkinen

Asiakaspalvelu ja koulutus | asiakaspalvelu@lyyti.fi

FI / SV / EN

Janina Ahola

Janina Ahola

Koulutus | janina@lyyti.fi

FI / EN

Hannes Merisaari

Hannes Merisaari

Koulutus | hannes@lyyti.fi

FI/SV/EN

Karoliina Wilkman

Karoliina Wilkman

Asiakaspalvelu | karoliina.wilkman@lyyti.com

FI / SV / EN


Markkinointi

Tiina Kilpelänaho

Tiina Kilpelänaho

CMO | tiina.kilpelanaho@lyyti.fi

Linda Lönnqvist

Linda Lönnqvist

Sisältösuunnittelija | linda.lonnqvist@lyyti.fi

Juhani Siro

Juhani Siro

Kuvaus & videotuotanto | juhani@lyyti.fi

Kaisa Oksanen

Kaisa Oksanen

Markkinointikoordinaattori | kaisa@lyyti.fi

Tuotekehitys

Juho Harmaa

Juho Harmaa

CTO | juho@lyyti.fi

Toni Korpela

Toni Korpela

Tuotekehitys | toni@lyyti.fi

Tuomo Mäkelä

Tuomo Mäkelä

Tuotekehitys | tuomo@lyyti.fi

Ilmari Lahti

Ilmari Lahti

Tuotekehitys | ilmari@lyyti.fi

Wilhelm Törnroos

Wilhelm Törnroos

Tuotekehitys | wilhelm@lyyti.fi

Emmi Aaltonen

Emmi Aaltonen

Tuotekehitys | emmi.aaltonen@lyyti.fi

Tony Karlsson

Tony Karlsson

Tuotekehitys | tony@lyyti.fi

Antti Vainikka

Antti Vainikka

Tuotekehitys | antti.vainikka@lyyti.com

Asko-Pekka Karsikas

Asko-Pekka Karsikas

Tuotekehitys | asko-pekka.karsikas@lyyti.com

Janne Turunen

Janne Turunen

Tuotekehitys | janne.turunen@lyyti.com


Hallinto

Petri Hollmén

Petri Hollmén

CEO | petri.hollmen@lyyti.fi

040 173 7777

Emmi Rankonen

Emmi Rankonen

Johdon assistentti, HR | emmi.rankonen@lyyti.fi

Esa-Pekka Eskelinen

Esa-Pekka Eskelinen

Business Controller | invoicing@lyyti.com

Meille töihin?

Etsimme back end-koodaria tuotekehitystiimiimme. Klikkaa tästä ja hae!

Usein uusi lyytiläinen löytyy jo ennen kuin paikkaa edes ilmoitetaan vapaaksi. Jätä ihmeessä avoin hakemus tästä!          

Avoin hakemus

Lyyti

 

Lyyti Oy pääkonttori

Linnankatu 13a A18
20100 Turku
Finland

Katso kartta

Helsingin sivukonttori

Fredrikinkatu 47
00120 Helsinki
Finland

Ulkomaan haarakonttorit

Lyyti Sverige

Brunnsgatan 21B, 3 tr
111 38 Stockholm
, Sverige

Lyyti France

27 Rue Pasteur
92120 Montrouge
Paris, France

Ota yhteyttä! Jätä yhteystietosi ja viestisi alla olevaan lomakkeeseen, niin asiakaspalvelumme palaa asiaan mahdollisimman pian.

Liity tuhansien tyytyväisten käyttäjien joukkoon jo tänään!

Pyydä ilmainen esittely ja keskustele asiantuntijamme kanssa Lyytin tarjoamista ratkaisuista. Esittely voidaan pitää etänä tai paikan päällä, eikä se velvoita sinua palvelun ostoon.