Lyyti - teamet

Försäljning

Aleksi Koskinen

Aleksi Koskinen

Försäljare | aleksi@lyyti.com

Matti Narsakka

Matti Narsakka

Försäljare | matti@lyyti.com

Laura Peltonen

Laura Peltonen

Försäljare | laura.peltonen@lyyti.com

Elina Ahonen

Elina Ahonen

Försäljare | elina@lyyti.com

Ville Talvitie

Ville Talvitie

Försäljare | ville@lyyti.com

Rami Peltonen

Rami Peltonen

Försäljnings- och ekonomichef | rami.peltonen@lyyti.com

Antti Vaahtoranta

Antti Vaahtoranta

Global Sales Manager | antti.vaahtoranta@lyyti.com

Jussi Heikkonen

Jussi Heikkonen

Key Account Manager | jussi.heikkonen@lyyti.com

Christoffer Lindroos

Christoffer Lindroos

Key Account Manager | christoffer@lyyti.se


Kundtjänst och utbildning

Jenni Karjalainen

Jenni Karjalainen

Kundservicechef | care@lyyti.com

FI / SV / EN / ES

Anna Kauppila

Anna Kauppila

Kundrådgivare | care@lyyti.com

FI / SV / EN / DE

Jenni Hedman-Libäck

Jenni Hedman-Libäck

Kundrådgivare | care@lyyti.com

FI / SV / EN

Maria Saaristo

Maria Saaristo

Utbildningschef | maria.saaristo@lyyti.com

FI / EN

Vesa Mäkinen

Vesa Mäkinen

Kundrådgivare / Utbildare | care@lyyti.com

FI / SV / EN

Janina Ahola

Janina Ahola

Utbildare | janina@lyyti.com

FI / EN

Hannes Merisaari

Hannes Merisaari

Utbildare | hannes@lyyti.com

FI / SV / EN


Marknadsföring

Tiina Kilpelänaho

Tiina Kilpelänaho

Brand Manager | tiina.kilpelanaho@lyyti.com

Linda Lönnqvist

Linda Lönnqvist

Content & Design | linda.lonnqvist@lyyti.com

Juhani Siro

Juhani Siro

Foto & Videoproduktion | juhani@lyyti.com


Produktutveckling

Juho Harmaa

Juho Harmaa

Kreativ chef | juho@lyyti.com

Toni Korpela

Toni Korpela

Utvecklare | toni@lyyti.com

Tuomo Mäkelä

Tuomo Mäkelä

Utvecklare | tuomo@lyyti.com

Ilmari Lahti

Ilmari Lahti

Utvecklare | ilmari@lyyti.com

Wilhelm Törnroos

Wilhelm Törnroos

Utvecklare | wilhelm@lyyti.com

Emmi Aaltonen

Emmi Aaltonen

Utvecklare | emmi.aaltonen@lyyti.com

Tony Karlsson

Tony Karlsson

Utvecklare | tony@lyyti.com


Administration

Petri Hollmén

Petri Hollmén

VD | petri.hollmen@lyyti.fi

+358 40 173 7777

Emmi Rankonen

Emmi Rankonen

Hr-ansvarig / Assistent | emmi.rankonen@lyyti.com

Esa-Pekka Eskelinen

Esa-Pekka Eskelinen

Business Controller | invoicing@lyyti.com

Jobba med oss?

Oftast kontaktar blivande teammedlemmar oss redan innan vi själva ens vet att vi behöver dem. Lämna gärna en öppen ansökan

Lämna öppen ansökan

Lyyti Logo

 

Lyytis Huvudkontor

Slottsgatan 13a A18
20100 Åbo
Finland

På kartan

Helsingfors

Fredriksgatan 47
00120 Helsingfors
Finland

Stockholm

Lyyti Sverige

Brunnsgatan 21B, 3 tr
111 38 Stockholm
, Sverige

Paris

Lyyti France

27 Rue Pasteur
92120 Montrouge
Paris, Frankrike

Ta kontakt! Med det här formuläret når du vår kundtjänst.

Tusentals nöjda Lyyti-användare världen över - bli en av dem!

Boka en pratstund eller demo med en av våra experter, det är det bästa sättet att få reda på hur Lyyti passar in i just din vardag. Det kostar inget och förbinder dig inte heller till något. Vi ser fram emot ditt meddelande!